Usługi

Geometria 3D

Specjalizujemy się  w ustawianiu geometrii zawieszenia auta, którą wykonujemy przy wykorzystaniu technologii 3D. Pracujemy na najlepszym sprzęcie firmy Hunter Engineering Company, który można spotkać w serwisach luksusowych marek takich jak ASO Porsche, Mercedess czy BMW.

Technologia 3D oparta na zastosowaniu 4 kamer kontrolujących w czasie rzeczywistym proces ustawiania kół pojazdu, co umożliwia jak najdokładniejsze i precyzyjne ustawienie zawieszenia samochodu. 

Nie ograniczamy się tylko do ustawiania aut seryjnych. Nasza baza danych pozwala nam sięgnąć do modeli samochodów wyprodukowanych już w latach 50. Dla tych z Państwa, którzy mają zacieńcie sportowe możemy dokonać ustawień zgodnie z życzeniem. 🙂 Ustawiamy auta do rajdów, rallycrossu, wyścigów, a nawet i do driftu!

Doktryną naszej firmy jest dokładność wykonywanej usługi! 🙂
a oto smsy jakie otrzymujemy od klientów i kilka przykładowych opinni z google maps

Wyważanie kół:

Do wyważania kół używamy również sprzętu firmy Hunter Engineering Company. Nasza maszyna pozwala na bardzo dokładne wyważenie kół, natomiast dla bardziej wymagających klientów oferujemy wyważenie kół wraz z wykonaniem testu drogowego. 

Czym jest test drogowy?

Polega on na przyłożeniu dodatkowej siły do opony w trakcie wyważania, co pozwala na zmierznie naprężenia w oponie. Jeżeli stan opony jest zły mierzymy bicie obręczy tzn. felgi. Przy użyciu specjalnego algorytmu dokonuje się optymalizacja całego koła, co przyczynia się do działania koła poprawnie!

X